О нас

За роки свого існування наша компанія зайняла стійку позицію на ринку оптової та дрібнооптової продажу запчастин для більшості моделей тракторів, екскаваторів, бульдозерів, трубоукладачів, сільгосптехніки, автомобілів, електронавантажувачів, автонавантажувачів, електрокарів і будь-якої іншої промислової і сільськогосподарської техніки.
Ми придбали широке коло клієнтів і надійних постачальників. Нашими клієнтами є багато агроснабы, ремзаводы, департаменти сільського господарства, великі регіональні фірми, приватні підприємці. Вони обрали стабільність, оперативність, доступність цін, кваліфікованість менеджерів.

Станьте і Ви нашим клієнтом.
Переваги роботи з нашою компанією:
Постачання запчастин до тракторів та сільськогосподарської техніки в будь-яку точку УКРАЇНИ;
Відвантаження здійснюється в термін від 1-го до 3-х днів з моменту отримання заявки;
Гарантія низьких цін, високої якості та широкого асортименту;
Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
Гнучка система знижок (в тому числі накопичувальна знижка);
Оплата: безготівковий, готівковий розрахунок;
Швидке оформлення і отримання запчастин;
Гарантія якості на всю продукцію;
Найкоротші терміни поставки;
Стабільні поставки, в тому числі під замовлення;
Безкоштовно упаковуємо і завантажуємо на складі;
За бажанням клієнта відвантаження може здійснюватися зі складу, або поштово-багажними вагонами.
Швидке оформлення документів, без перерв на обід;
Можливість зарезервувати товар — Резервування та комплектація замовлення;

НАША ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ ШИРОКО ПРЕДСТАВЛЕНІ В ІНТЕРНЕТІ.

Трактори, сільгосптехніка, спецтехніка, запчастини. У найкоротші терміни ми поставимо нові гідронасоси, гідромотори, гідроциліндри, гідророзподільники, рульові механізми гідравлічні, механізми гідропідсилювача керма, гидроаппаратуру та інші запчастини до будівельно-дорожньої і сільськогосподарської техніки.

Виробництво і реалізація запасних частин до сільськогосподарської техніки провідних підприємств виробників. Запчастини до тракторів К-700А, К-701, К-702, МТЗ-80, Т-150, Т-150К, ДТ-75, ДТ-75М, Т-16М, Т-40М, Т-25А, ЮМЗ-6, Т-170, комбайнів СК-5 Нива, Дон-1500Б, Дон-1500А, Дон-1200, Дон-1200Б і сільгосптехніки вітчизняного і зарубіжного виробництва.

Гідравлічні системи для дорожньо-будівельної, комунальної, сільськогосподарської та іншої техніки. Надаємо послуги з продажу, обслуговування та ремонту гідравліки для дорожньо-будівельної, комунальної, сільськогосподарської та іншої техніки.

Гідрообладнання для спецтехніки. На сайті Ви знайдете повний асортимент гідравлічного обладнання – насоси НШ, гідромотори, гідронасоси, гідророзподільники, гідроциліндри, гидрорули, насоси-дозатори. Ремонт і відновлення запчастин для гідросистем тракторів, комбайнів, сільськогосподарських, лісових, дорожньо–будівельних і інших мобільних машин. Доставка запчастин по Україні.

Free WordPress Themes, Free Android Games