Переоборудование рулевого управления

Заказать Переоборудование рулевого управления Вы можете, оставив заказ на нашу электронную почту gidravlika2006@gmail.com  или связавшись лично с менеджером по телефонам:

‎+38(098)684-53-24   +38(098)684-31-81

Рульове управління всіх без винятку важких технічних засобів і спецтехніки (вантажних автомобілів, тракторів і комбайнів) вже з заводу обладнано системами гідропідсилювача керма (ГУР), або гидрообъемным рульовим керуванням (ГОРУ) – насос-дозаторами (гидроруль). Однак експлуатаційні характеристики «заводського» рульового управління часто не відповідають очікуванням власників машин і вони воліють переобладнати рульове управління. У більшості випадків це стосується заміни ГУР (гідропідсилювачів керма) на гидрорули (насос-дозатори).

Переваги експлуатаційних характеристик насосів-дозаторів (гидрорулей) над ГУР:

Управління машиною, обладнаною гидрорулем вимагає набагато менше фізичних зусиль.
Підвищується точність керування колесами.
З-за відсутності механічних вузлів відсутні люфти і затримки в роботі рульового управління.
У разі виходу з ладу живильного насоса або вимкнення двигуна керування транспортним засобом повністю не втрачається. У цьому випадку насос-дозатор діє як ручний насос, змінюючи свій робочий об’єм у залежності від кількості поворотів рульового колеса. Тобто в аварійній ситуації рульове колесо потрібно крутити в кілька разів більше для того, щоб колеса повернулися на необхідний кут.
Обмеженням області застосування насосів-дозаторів є швидкість пересування транспортного засобу. Не можна встановлювати насос-дозатор на транспортний засіб, переміщається зі швидкістю вище 50 км/год. Тому більшість переоборудований припадає на трактора. Розглянемо, як це відбувається на прикладі широко поширеного трактора МТЗ – 80/82. Заводське виконання рульового управління цього трактора передбачає гідравлічний підсилювач керма (ГУР). Замість ГУР на кронштейн рульової колонки встановлюється насос-дозатор. Попереду трактора на передньому провідному мосту встановлюється гідроциліндр повороту. До приводу двигуна трактора підключається насос харчування, який з’єднується маслопровдными шлангами з окремою ємністю – масляним баком, самим насосом-дозатором і гідроциліндром повороту. В результаті керованість трактора підвищується.

Такі ж комплекти для переобладнання рульового управління на даний час існують для тракторів ЮМЗ-6, Т-25, Т-40 і Т-150 у всіх модифікаціях, випущених харківським, володимирським і липецьким тракторними заводами.

В комплектах переобладнання немає такого визначення «стандартний», т. к. є кілька варіантів установки насос дозатора на кожний трактор, велика частина яких представлена в нашому інтернет магазині. Наявність двох і більше способів обладнати трактор гидрорулем замість ГУРа, мається на увазі модифікаціями тракторів (моделі, рік випуску, зміни заводом корпуса, рами, комплектуючих), цінова політика, простота і затрачені зусилля на переобладнання.

В процесі розробки нового комплекту завжди враховується Ваша думка наших клієнтів, що сприяє вдосконаленню різних модифікацій, обхват різної цінової аудиторії, зниження витраченого Вами часу на переобладнання Вашого транспортного засобу.

Добавить комментарий

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля помечены

Free WordPress Themes, Free Android Games