Ремонт насосов шестеренных НШ

Заказать Ремонт насосов шестеренных НШ Вы можете, оставив заказ на нашу электронную почту gidravlika2006@gmail.com  или связавшись лично с менеджером по телефонам:

‎+38(098)684-53-24   +38(098)684-31-81

Шестерний, або як його ще називають «шестерневий», насос є ключовим елементом будь-якої гідравлічної системи, фактично її «серцем», забезпечуючи циркуляцію під тиском робочої рідини по всій системі. Незважаючи на відносно просту конструкцію і високу надійність, насос функціонує в суворих умовах перепадів температур, тиску і сильного тертя. Все це в кінцевому підсумку призводить до втрати його продуктивності і в найближчій перспективі — до повного виходу з ладу.

Оціночний ресурс роботи НШ становить не менше мільйона циклів для моделей з плоскою конструкцією і в два рази більше — для «круглих». Час напрацювання без поломок регламентується в 4 тисячі мотогодин для с/х техніки, 3 тис. — для промислової і одна тисяча для іншої техніки. Однак реальний термін функціонування насоса безпосередньо залежить від коректної роботи інших компонентів гідравлічної системи і дотримання рекомендацій виробника по її експлуатації. Наближаються проблеми і поломки насоса можна самостійно діагностувати по цілому ряду характерних ознак.

Симптоми проблем в роботі Шестерних Насосів

Неефективна робота насоса, коли він виявляється нездатний нагнітати максимальні показники тиску робочої рідини (масла) або взагалі видає тиск менше необхідного, обумовлена цілим рядом причин. Перш за все слід звернути увагу на температуру масла, тому що низькі температури призводять до збільшення в’язкості робочої рідини і, як наслідок, — до скрутної роботі насоса до моменту її підвищення. Подібний ефект може давати і наявність сторонніх домішок у складі олії. Крім цього, причиною можуть бути витоку масла в гідравліці, несправність приводу або невідповідність напрямку його обертання, неправильна робота клапана гідророзподільника. Ну і найгірший варіант, це механічний знос качає вузла НШ.
Перегрів корпусу насоса при роботі зазвичай пов’язаний з наявністю механічних домішок у маслі і/або повітря в системі, або взагалі недостатній рівень рідини в гидробаке. Також при цьому симптомі незайвим було б перевірити фільтр гідросистеми, його засмічення теж веде до перегріву НШ. Додатковою причиною може служити і стан трубопроводів: деформовані і завужені створюють розрідження тиску в зливній гідролінії. Ну і знову як варіант «максимум» — виробництво вузлів самого насоса з вірогідним заклинювання.
При мимовільному відключенні насоса слід звернути увагу на цілісність механізму фіксації приводу або шукати пошкодження корпусу самого НШ.
Якщо ви виявите витік робочої рідина по валу приводу в картер, необхідно перевірити стан манжети ущільнення на валу. Її видавлювання з посадочного місця буде свідчити про розбіжності напрямків обертання приводу і насоса. Порушення герметичності манжети також є причиною потрапляння повітря в систему, що приводить до перегріву НШ і піноутворення в гидробаке. Ще одне можливе джерело «підсосу» повітря — порушення герметичності вхідного гидропровода.
Серйозно слід віднестися і до підвищеної вібрації і шум при роботі НШ, причина якої може бути як зовнішнім (дефекти фіксації приводу, розхитаність трубопроводів і вузлів, що призводять до биениям), так і внутрішньої, наприклад кавітація в качающем вузлі (з-за поганої прохідності трубопроводів, високої в’язкості масла або засмічення вхідного отвору). В результаті відбувається швидкий знос опорних втулок і повний вихід НШ з ладу.
Ремонт Шестерних насосів (НШ) у будь-якому куточку України
Як ви, напевно, змогли вже помітити, незважаючи на високу надійність шестерних насосів існує багато факторів їх передчасного виходу з ладу, що обумовлено високими навантаженнями і суворими умовами експлуатації. Якщо на початковому етапі виникають поломки можна усувати своїми силами при наявності необхідних знань та інструменту, то в кінці-кінців перед вами постане питання капітального ремонту цього вузла.
Наша компанія пропонує послуги з обслуговування та ремонту для всього асортименту шестерних насосів до автомобільної, сільськогосподарської та спецтехніки, представленого в нашому інтернет-магазині. Для цього у нас є спеціалізований сервісний центр з командою досвідчених дипломованих фахівців, оснащений всім необхідним обладнанням для ремонту та діагностики, а також склад оригінальних якісних запчастин.
Ми гарантуємо вам не просто якість нашої роботи, ми гарантуємо чесне і відкрите ставлення, що підтверджується нашою репутацією і роками бездоганної роботи! Ми ніколи не нав’язуємо вам непотрібних додаткових робіт, прихованих послуг і завжди чесно проконсультуємо з будь-яких виникаючих питань.

Наш девіз: Ми лікуємо Вашу «головний біль», а не створюємо нову!

Капітальний ремонт включає в себе наступні операції:

розбирання;
дефектування;
чистка та мийка;
заміна зношених запчастин;
підгонка з натугою;
іспит на спеціалізованому стенді;
фінальна підгонка та регулювання;
фарбування і складання.
Остаточна вартість ремонту НШ визначається після проходження процедури дефектування в нашому сервісному центрі.

Ми виробляємо ремонт шестеренчатого насоса (НШ) у будь-якому куточку України. Для цього Вам необхідно:

Зв’язатися з нами по телефону або через форму зворотного зв’язку на нашому сайті.
Отримати безкоштовну консультацію нашого фахівця по виникла у Вас проблеми (можливо, ми зможемо Вам допомогти відразу).
Привезти несправний насос на наш сервіс (якщо Вам так зручніше), або надіслати зручним для Вас транспортною компанією.
В погоджені з Вами терміни отримати вже відремонтований насос.
На всі вироблені роботи і запчастини надається гарантія від трьох до дванадцяти місяців.

Добавить комментарий

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован. Обязательные поля помечены

Free WordPress Themes, Free Android Games